CRIMSON TOURNAMENT 2020

Už 11. decembra sa začne pilotný turnaj BASE GAMES a s ním boj o zaujímavé ceny a lákavý price pool.

Je pred nami koniec roka a ešte pred Vianocami by sme Vám radi prineiesli trochu vzrušenia v podobe turnaja v League of Legends, ktorý sa bude konať 11.-12. decembra 2020. Turnaj sa odohrá na Challengermode, kde už teraz môžete bezplatne prihlásiť svoj tím.

Pre víťazov máme pripravené Klávesnice HyperX Alloy FPS a finančnú odmenu v hodnote 150€. Druhé miesto si z turnaja odnesie Headsety HyperX Cloud Stinger a finančnú odmenu 75€. Tretie miesto vyhrá Herné podložky LENOVO Y Gaming Mouse Pad s finančnou odmenou 25€. Štvrté miesto bude odmenené čisto Hernými podložkami LENOVO Y Gaming Mouse Pad. Pričom všetky ceny nám pripravil NAY.

Registrácia je spustená priamo na stránke Challengermode , podmienkou je, aby každý tím obsahoval minimum 4 hráčov so slovenským alebo českým občianstvom alebo dokladom o prechodnom bydlisku. Ak sa prihlásia hráči, ktorí majú menej ako 18 rokov, je dôležité, aby nám túto skutočnosť oznámili ešte pred začiatkom turnaja pri prihlasovaní Vášho tímu, kde nám zároveň aj nahlásia oprávnenú osobu, ktorá by v prípade výhry preberala finančnú odmenu a za ktorého hráča.

Hráči musia mať vytvorený Riot Games účet, cez ktorý sa vedia prihlásiť do Challengermode portálu. Turnaj sa bude hrať na EUNE serveri.

CRIMSON TOURNAMENT 2020 sa bude hrať 5vs5 na Summoners Rift. Každý tím môže nahlásiť okrem 5 aktívnych hráčov, 3 náhradníkov. Štruktúra turnaja bude hraná formou Double elimination, pričom víťaz Winner bracketu bude mať vo finálovom zápase, ktorý sa hra BO3, celý Winners a Losers bracket sa hrá BO1 okrem semifinále a finále Winners bracketu, ktoré sa hrá BO3, taktiž finále Loser bracketu sa bude hrať BO3.

Leave a Reply