ART BASE

Máme veľkú radosť, že Vám môžeme predstaviť náš úplne prvý komunitný projekt zameraný na FAN ART, s tématikou League of Legends universa.

Uvedomujeme si, že táto časť komunity zohráva veľkú úlohu v rozširovaní hernej kultúry. League of Legends ako taký má niekoľko rôznych tém v rámci ktorých má vytvorené skiny pre championov. Touto cestou chceme dať aj my šancu nadšencom nakresliť si svoje obľúbené postavičky podľa seba.

“Tento projekt som si vymyslel / vydupkal a pohnal k realizácii. Celý život sa venujem kresbe a začínal som práve s FanArtom ešte 20 rokov dozadu s Pokemon, prvou sériou, ktorú vtedy vysielali len na RTL II (nemeckej TV). Dnes je táto činnosť podstatne rozvinutejšia a ľudia kreslia čoraz viac svoje oblúbené postavy z Anime, Hier či Komiksov. Ľuďom, ktorí na sebe makajú chceme podať pomocnú ruku a to práve formou ART BASE, na záver ktorej najlepším zverejníme ich diela v ArtBooku. Už teraz sa teším, čo uvidíme na konci tohto projektu!”
Jaroslav Melišek

Pravidlá ART BASE

– Súťaž, ktorá začína od marca 2021 a bude trvať 3 mesiace do konca mája 2021. Súťaž bude zameraná na FANart na tému League of Legends universe

– Zapojiť sa môžu umelci zo Slovenska a Česka

– Dielo by malo obsahovať minimálne jednu postavu / element z universa League of Legends (Runeterra). Je povolený cross over s Vašimi originálnymi charaktermi. Využiť môžete aj originálne charaktery BASE GAMES (Kráľ Bláznov). 

– Techniku nechávame na Vás, jediná podmienka je, aby dielo bolo zaslané digitálne. 

– Vaše diela nám pošlite na info@basegames.eu s predmetom e-mailu ART BASE

– Obsahom e-mailu by malo byť Vaše dielo v čo najväčšej kvalite, názov diela, Váše meno / Alias, link na Vašu online galériu pre fanúšikov. 

– Následne BASE GAMES na našu Facebookovú stránku zverejní Vaše dielo v konkrétnom albume. 

ART BASE bude vyhodnocovať súťaž na základe endorsements na Vaše diela, ktoré zverejníme na našej Facebookovej stránke. 

– Záverečné body pridelí Michal Ivan (podľa neho najlepšie dielo dostane +30 endorsements, druhé dielo +15 endorsements a tredie +10 endorsements

Súťaž ART BASE bude uzavretá 31.5.2021. 

– V záverečnom hodnotení budú prví piati zaradení do BASE GAMES ArtBooku, ktorý následne bude vytlačný, pokrstený a uvedený do predaja. Zárobok z predaja tohto ArtBooku bude priamo prerozdelený medzi umelcov. 

– Okrem toho budú prví traja odmenení aj cenami, ktoré upresníme počas súťaže.

Leave a Reply