Spúšťame ešport KEMP

Uvedomujeme si aké dôležité je pre ešport už teraz vychovávať mladých profesionálov, presne tak, ako sa podľa kvality junioriek vyvíja celý šport v krajine. Preto pod záštitou Slovenskej asociácie elektronických športov a v spolupráci s reprezentačným trénerom Eduardom Winklerom sme na úvod pripravili ešport KEMP, ktorý deťom predstaví, čo všetko obnáša byť profesionálnym hráčom ešportu.

Na našom úvodnom kempe sa budeme venovať hre League of Legends, ktorý bude viesť in game leader tímu ESTUBA a člen tímu Method2Madness, Jakub “Goksi” Goga. Pomáhať mu budú profesionálni komentátori Jozef “Dodo” Guzmický a Martin “Bauch” Buch.

Ešport KEMP je pre deti vo vekovej kategórii 1315 rokov z Bratislavy a Trnavy, nakoľko sa bude odohrávať v Trnavskej HEROES LASER ARENE, ktorá má jednu z najmodernejších laser tag arén v Európe a zároveň najväčšiu zónu s virtuálnou realitou na Slovensku. Tam by si deti počas prestávky mali oddýchnuť a zabaviť sa.

Okrem toho máme pripravené aj predstavenie cvikov ako udržiavať svoje telo v dobrom zdravotnom stave, nakoľko je ešport sedavá aktivita. O túto vložku kempu sa postarajú špecialisti zo spoločnosti The Movement TRIBE.

Budeme sa samozrejme venovať aj jednej z najčastejšie kladených otázok dnešných rodičov:

Koľko času by Vaše dieťa malo stráviť pred počítačom?

Budeme deťom vysvetľovať ako odlíšiť gaming od ešportu a zároveň to rovno vyskúšajú na vlastnej koži. Celý kemp bude zameraný na tréning a v závere si proti sebe zahrajú zápas formou BO5, ktorý pre nich odstreamujeme v sprievode profesionálnych komentátorov, aby  zažili atmosféru hrania, počas ktorého ich sledujú ľudia. Touto formou chceme dať príležitosť aj rodičom vidieť svoje deti priamo v akcii (na našom twitch kanáli) a čo by ich čakalo ak by chceli pokračovať v tejto kariére.

Termíny kempov sú nasledovné:

12.-13.6.2021

26.-27.6.2021

10.-11.7.2021

Ak máte záujem prihlásiť svoje dieťa alebo máte dodatočné otázky, kontaktujte nás na mail join@basegames.eu s predmetom mailu “KEMP”. Celý ešport KEMP je v hodnote 100,-€.

Leave a Reply