Prvá fáza CRIMSON SUNRISE je za nami!

Počas júna 2021 nám prebiehal closed turnaj CRIMSON SUNRISE, do ktorého sa mohlo dostať 16 tímov, ktoré boli rozdelené do 4 skupín. V skupinách sa hralo každý s každým formou BO1 o postup do druhej fáze turnaja.

Čakalo nás hneď niekoľko prekvapení!

Postupujúci tím Vikingekrig, ktorý kôli vyťaženosti pustil svoju pozvánku do turnaja náhradníkovy. Pozvánka skončila v rukách tímu Vincentka FC, ktorý pre nás bol takou malou záhadou. Vincentka na seba nenechala dlho čakať a hneď prvý zápasový deň vyhrali oba svoje zapasy a získali si priazeň fanúšikov.

Svoju suverénu dominanciu ukázali Dark Tigers Academy, Olmíci, Achtung (ktorý do druhej fázy turnaja bude účinkovať ako Inside Games Academy) a Inside Games Academy (ktorý do druhej fázy turnaja bude účinkovať ako Did Not Qualify).

Posledný deň prvej fáze nám ale priniesol hádam najnapínavejšie zápasy a najväčšie prekvapenie turnaja a to výhra tímu Go Elements nad Team Universe, ktorá im zabezpečial postup do druhej fázy a sme si istý, že aj rešpekt ostatných tímov.

My už sa tešíme na štvrťfinálové zápasy, ktoré sa budú hrať formou BO5!

Cieľom našej organizácie a aj projektu CRIMSON SUNRISE je dodať kvalitným tímom na CZ/SK scéne, ktorý ešte nie sú vo vrcholovej lige publicitu a skúsenosti. Práve preto chceme aby si zažili čo najviac ťažkých výziev ako bude práve druhá fáza turnaja, kde budú musieť ukázať pevné nervy a schopnosť sa adaptovať súperovi v BO5 zápasoch, ktorí budú mať až do finále.

Okrem toho sa tešíme, že sa hráči, ktorý naozaj ťahajú svoj tím môžu ukázať aj v individuálnych štatistikách tak ako títo hráči, ktorý v prvej fáze turnaja naozaj dominovali!

Leave a Reply