PRINÁŠAME nový formát pre League of Legends!

Pre našu League of Legends komunitu sme si pripravili nový formát CRIMSON turnajov, ktorými chceme pomôcť amatérskym a semi-pro tímom získať ešte viac skúseností.

Tým, že budú musieť tímy bojovať o niečo viac ako doteraz, tak aj odmena bude vyššia a to vo forme prizepoolu v hodnote 1500€, ktorý sa rozdelí: 1. miesto 1000€, 2. miesto 500€, 3. a 4. miesto získajú vecné ceny.

Názov nášho nového turnaja je CRIMSON SUNRISE.

Na tento uzavretý turnaj budú musieť tímy získať pozvánku a to účasťou na jednom z našich májových CRIMSON DROP turnajov. Prvé štyri umiestnené tímy dostanú pozvánku na CRIMSON SUNRISE, ktorú môžu odmietnuť a tá bude posunutá ďalšiemu umiestnenému tímu. Tím, ktorý už má pozvánku na CRIMSON SUNRISE sa nemôže zúčastniť ďalšieho CRIMSON DROP turnaja.

CRIMSON DROP bude prebiehať formou Single elimination a celý turnaj bude BO1. Zúčastniť sa turnajov môžu tímy každý utorok, turnaje budú začínať o 16:00 spolu s naším streamom, kde sa na Vás budú tešiť naši komentátori Jozef “Dodo” Guzmický, Matúš “Cai” Jakubička a Martin Buch, ktorí budú komentovať aj samotný CRIMSON SUNRISE.

REGISTRÁCIA

CRIMSON DROP (WEEK1)

CRIMSON DROP (WEEK2)

CRIMSON DROP (WEEK3)

CRIMSON DROP (WEEK4)

Prvá časť CRIMSON SUNRISE sa bude hrať v 4 skupinách, ktoré sa vyžrebujú z pozvaných 16 tímov. V skupinách sa bude hrať formou Double round robin, čiže každý s každým si zahrá dvakrát. Každý pondelok a utorok sa odohrajú tri zápasy. Všetky zápasy sa budú hrať BO1.

Na konci prvej fázy postúpia prví dvaja do druhej fázy CRIMSON SUNRISE, ktorá sa bude hrať formou Single elimination a všetky zápasy budú BO5. V druhej fáze budeme pokračovať v hrách každý pondelok a utorok.

Už teraz sa tešíme na všetkých hráčov, ktorí sa zúčastnia a zároveň aj na divákov, ktorí prídu podporiť svoju komunitu.

  • ART BASEBG News
    ART BASE

Leave a Reply